Kapky na hubnutí OneTwoSlim: popis, vlastnosti a recenze zákazníků

Díky přípravku OneTwoSlim (Vantuslim) se lidem podařilo zhubnout 6 až 12 během měsíce. Proto se tento přípravek dostal do našeho žebříčku kapek, co pomáhají bojovat s nadvahou jako jeden z nejlepších produktů.

Nejpozoruhodnější výsledek je minus 130 kg během roku. Přitom kapky působí bezpečně: lidí s váhou 150-170 kg během měsíce prudce hubnou o 10-15 kg. Muži a ženy s nekritickou váhou první měsíc hubnou o 4-9 kg. Přípravek byl schválený Výzkumným ústavem výživy RAMN.

1

Proč jsme zvolili OneTwoSlim

Podle klinických testů zahájených Výzkumným ústavem výživy RAMN v roce 2016, výsledky před začátkem užití OneTwoSlim a po jeho užití jsou následovné:

 • Rychlost látkové výměny:

  Před užitím: 1350 kcal denně
  Po užití: 1650 kcal denně

 • Hladina cholesterolu:

  Před užitím: 3,3 mmol/l
  Po užití: 1,9 mmol/l

 • Hladina tuku v těle:

  Před užitím: 25%
  Po užití: 14%

2

Výrobce

Vyvinul ruský výrobce “INAT-Firma”, s. r. o. Zakoupit produkt od výrobce je možné na tomto odkazu. Prvních 10 zákazníků získá 50% slevu.

Existují dva druhy kapek:

OneTwoSlim
Day Night
Denní kapky.

Jsou určeny pro aktivní lidskou činnost.

Noční kapky.

Působí, když tělo odpočívá.

3

Složení kapek

Složení OneTwoSlim Day

Acai bobule

Obsahují velké množství antioxidantů a vitamínů. Snižují hladinu cukru v krvi, chrání před vznikem cukrovky, normalizují hladinu glukózy, obohacují organismus o potřebné prvky.
Garcinie kambodžská

Ovoce, které nabíjí tělo energii, pomáhá mu spalovat tuky a tlumí hlad.
Kustovnice čínská

Zabraňuje vzniku tukových usazenin, urychluje jejich spalování. Pomáhá práci zažívacího traktu a urychluje proces očisty organismu od toxinů.
Guarana

Potravina obsahující obrovské množství kofeinu, stejně jako teofylinu a theobrominu, které stimulují práci kardiovaskulárního systému, pomáhají při hypodynamií. Guaranin má pozitivní vliv na paměť, urychluje metabolismus a oxidaci tuků, čímž dochází k jejích spalování. Na rozdíl od kofeinu, guaranin nemá nepříznivý vliv na srdce a ton pleti.

Složení OneTwoSlim Night

Kůra řešetláku

Přípravek má léčivý účinek na střeva a čistí je. Řešetlák není návykový.
Kopřiva

Bohatá na stopové prvky a vitamíny, podporuje rychlé hubnutí. Díky její působení dochází k normalizaci práce ledvin, a teda dochází k aktivnímu vylučování tekutin z těla.
Bříza

Účinný prostředkem proti celulitidě. Působí jako diuretikum, čímž vylučuje tekutiny. Snižuje otoky a opuchliny.
Houba Reishi

Normalizuje hladinu cukru v krvi. Zrychluje metabolismus a ovlivňuje šíření kyslíku do všech svalových tkání. Snižuje chuť k jídlu.
4

Jak funguje

 • Rozkládá a spaluje tuky

  Kustovnice čínská obnovuje metabolismus a spaluje tuky.
  Odstraňuje toxiny a přebytečnou tekutinu z těla. Stimuluje
  produkci kolagenu a dělá pokožku pružnou.

 • Řídí chuť k jídlu

  Extrakt z garcinia blokuje produkci endorfinů při konzumaci tučných potravin. Škodlivé jídlo již vám nebude tolik chutnat! Budete přijímat tolik kalorií, kolik potřebujete, abyste nepřibývali na váze.

 • Očisťuje organismus a urychluje metabolismus

  Extrakt z guarany odstraňuje toxiny a čistí cévy od cholesterolu. Metabolismus se zlepšuje, produkce hormonů se normalizuje. Vitamíny posilují imunitní systém.

 • Má tonizující účinky

  Pokud ráno vypijete OneTwoSlim, získáte energii na celý den. Čím jste aktivnější, tím více kalorii ztrácíte. Vitamíny skupiny B zlepšují náladu.

5

Návod na použití

Rozpusťte 30 kapek v jedné sklenici pitné vody nebo jiného nealkoholického nápoje. Přípravek může být konzumován s jakýmkoli nápojem, ať už je to džus nebo voda. Po 1-2 minutách se obsah rozpustí. Poté ho vypijte. Užívejte ho před jídlem.

Denní kapky Ideální je užití kapek v dopoledních hodinách (tj. ráno nebo před polednem). 30-35 kapek rozpusťte ve sklenici vody nebo jiného nápoje až se úplně rozpustí. Pijte 20 minut. před jídlem.
Noční 2 hodiny před spaním. 30-35 kapek rozpusťte ve vodě a vypijte 20 minut před večeři.

6

Nežádoucí účinky

Vantuslim se nedoporučuje užívat těhotným a kojícím ženám a osobám s individuální nesnášenlivostí složek přípravku. Nedoporučuje se užívat, pokud má osoba závažné srdeční problémy.

7

Cena

 • Česká republika 790 Kč
 • Slovensko € 39
 • Rakousko € 39

Přípravek lze objednat téměř na území celé Evropy, v Řecku, Španělsku, Itálii, na Kypru, v Polsku, v Portugalsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Turecku, ve Francii, v Chorvatsku, v České republice a ve Švýcarsku – +- 25-35 eur.

8

Jak získat originál

Neexistují žádné analogy OneTwoSlim. Můžete jej zakoupit pouze u oficiálního distributora na oficiálních stránkách OneTwoSlim

9

Hodnocení zákazníků

98 % kupujících potvrdilo účinnost produktu z vlastní zkušenosti. Dívky, které potřebovaly rychle shodit pár kilo před nějakou akci, už za týden zaznamenaly první výsledky.

Závěr

Závěr

Naše hodnocení přípravku je 9,5 z 10. 

Můžete jej zakoupit pouze u oficiálního distributora na oficiálních stránkách OneTwoSlimPokud se zobrazí chyba, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Líbil se ti návod?

1 Ano Ne 0

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.